Analiza kolorystyczna

Skontaktuj się ze mną już dziś! 607 459 368

Autor: Izabela Adamusik

Analiza kolorystyczna - wizazlodz.pl

Analiza kolorystyczna polega na określeniu typu urody za pomocą chust kolorystycznych i określa TWÓJ INDYWIDUALNY TYP KOLORYSTYCZNY.


Pracuję według teorii Czterech Pór Roku, która zakłada, że każdy człowiek ma swoją indywidualną paletę kolorów, w których rozkwita jego naturalne piękno.
Właściwe kolory potrafią zdziałać cuda. Sprawiają, że cera wygląda świeżo i mniej widoczne są niedoskonałości - zmarszczki, przebarwienia, cienie pod oczami. Oczom dodają blasku i podbijają kolor tęczówki. Powodują, że to, co mamy na sobie, staje się naszą drugą skórą, idealnie współgrając z naszą urodą.

Teoria ta dzieli ludzi na cztery podstawowe typy kolorystyczne:


Typ kolorystyczny to ogólny wizerunek. Składa się na niego wiele czynników, tj. kolor i faktura materiałów, wielkość i typ biżuterii, fasony i style ubrań, kolory włosów oraz typ i kolorystyka makijażu. Wszystko to razem tworzy harmonijną całość.

Znalezienie typu kolorystycznego jest równoznaczne z pełną metamorfozą, która pozwoli na stworzenie własnego stylu.
Spotkanie trwa około 3 godzin i należy pamiętać, że typ kolorystyczny otrzymujemy od natury przy narodzinach i nie zmienia się on przez całe życie.
Po określeniu typu kolorystycznego otrzymujesz próbnik kolorów, który pomaga w odnalezieniu odpowiednich kolorów w sklepie.